Dienos klausimas
Ar žinote, kad norėdami būti drausti Lietuvoje PSD, EEB ir ES šalyse studijuojantys pagal nuolatinės studijų formos programas jaunuoliai teritorinei ligonių kasai kasmet turėtų pateikti aukštosios mokyklos išduotą akademinę pažymą?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


ŠIAULIŲ TERITORINĖS LIGONIŲ KASOS DARBUOTOJAI DALYVAVO ANTIKORUPCINĖJE AKCIJOJE

Rugsėjo 18 dieną Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo ir Administravimo skyriaus specialistai dalyvavo interaktyvioje akcijoje „Korupcijos detektorius“. Akcijos dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti, ar yra atsparūs korupcijai. Jiems reikėjo žengti pro Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) korupcijos detektoriaus vartus, pastatytus prie Šiaulių turizmo informacijos centro.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos darbuotojai dalyvavo interaktyvioje akcijoje „Korupcijos detektorius“. Šiaulių TLK nuotrauka. 

Vykdydami antikorupcinio švietimo veiklas ir ragindami visuomenę prisidėti prie skaidresnės Lietuvos kūrimo, STT atstovai kvietė Šiaulių miesto gyventojus praeiti per korupcijos detektorių ir pasitikrinti, ar yra atsparūs korupcijai, ar tiki, kad Lietuvos skaidrumas yra jų pačių rankose. Akcijos dalyviai taip pat turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie korupciją, spręsdami specialiai renginiui sukurtą testą. Šiaulių TLK atstovai aktyviai įsitraukė į akcijos veiklas: žengė per korupcijos detektorių ir sulaukė aukšto įvertinimo už gerai išspręstą testą.

STT korupcijos detektorių išbando Šiaulių TLK darbuotojas Dainius Miškinis. Šiaulių TLK nuotrauka.

STT duomenimis, net 80 procentų Lietuvos gyventojų mano, kad korupcija kenkia visuomenės gerovei, tačiau tik nedaugelis supranta, kad jie patys yra atsakingi už skaidrumo kūrimą Lietuvoje.

Šią akciją, siekdama paskatinti aktyvesnį piliečių įsitraukimą į kovą su korupcija, organizavo STT.

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.   

Šiaulių TLK informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas