VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar žinote, kad bendrojo lavinimo mokyklas ir nuolatines studijas baigiantys moksleiviai ir studentai valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d.?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


GYVENTOJŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAI NUO BIRŽELIO 1 DIENOS DIRBA NUOLATINĖSE DARBO VIETOSE

Gerbiamieji gyventojai,

Švelnėjant karantino sąlygoms, nuo šių metų birželio 1 dienos Šiaulių teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistai pradeda dirbti nuolatinėse darbo vietose. Primename, kad įstaigoje aptarnaujame asmenis, neturinčius temperatūros ir kitų nusiskundimų sveikata. Jeigu norite atvykti į konsultaciją, prašome registruotis iš anksto telefonais (8 41) 520 346, (8 41) 526 535.

Įstaigoje neaptarnaujame lankytojų, turinčių ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pavyzdžiui, karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Įstaigoje aptarnaujame tik nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) dėvinčius lankytojus. Tad sutartu laiku atvykite su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis.

Taip pat maloniai primename lankytojams apie būtinybę laikytis karantino metu rekomenduojamų asmens higienos taisyklių (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo).

Gyventojai nuo šių metų birželio 1 dienos priimami ir Šiaulių teritorinės ligonių kasos atstovybėse Šiaulių ir Telšių apskričių rajonuose. Dėl apsilankymo atstovybėse taip pat prašome registruotis iš anksto.

Naujoje Akmenėje gyventojai aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Akmenės rajono pirminiame sveikatos priežiūros centre, Žemaitijos g. 6, pirmame aukšte, 4 kabinete, darbo dienomis nuo 15 iki 17 valandos. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Naujoje Akmenėje, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 425) 56103.

Joniškyje gyventojai aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Joniškio pirminiame sveikatos priežiūros centre, Pašvitinio g. 21, trečiame aukšte, 24 kabinete. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Joniškyje, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 426) 61143.

Kelmėje gyventojai aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Vytauto Didžiojo g. 59. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Kelmėje, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 427) 61132.

Pakruojyje gyventojai pirmadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Pakruojo rajono pirminiame sveikatos priežiūros centre, J. Basanavičiaus g. 4, pirmame aukšte. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Pakruojyje, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 421) 51176.

Radviliškyje gyventojai aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Radviliškio rajono pirminiame sveikatos priežiūros centre, Gedimino g. 9, antrame aukšte, 29 kabinete. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Radviliškyje, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 422) 50203.

Telšiuose gyventojai aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Telšių miesto seniūnijos pastate, Turgaus a. 7, pirmame aukšte. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Telšiuose, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 444) 75343.

Plungėje gyventojai aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Plungės rajono savivaldybės ligoninėje, Tumo-Vaižganto g. 89/ Mendeno g. 2, pirmame aukšte, 15 kabinete. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Plungėje, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 448) 71804.

Mažeikiuose gyventojai aptarnaujami Šiaulių TLK atstovybėje, įsikūrusioje Mažeikių pirminiame sveikatos priežiūros centre, Naftininkų g. 9, antrame aukšte, 228 kabinete. Jeigu norite atvykti į konsultaciją Mažeikiuose, prašome registruotis iš anksto telefonu (8 443) 65677. 

Esant skubiems atvejams be išankstinės registracijos gyventojai bus aptarnaujami pagrindinėse Šiaulių TLK patalpose, esančiose Vilniaus g. 273, ir atstovybėse Kelmėje bei Telšiuose.  

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Apklausa

Vaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Projektas

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

TLK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas