VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę galite užsisakyti internetu ir gauti ją į namus ar ofisą registruotu paštu Lietuvos Respublikos teritorijoje?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


GYVENTOJUS APTARNAUJAME NUOTOLINIU BŪDU

Vyriausybei pratęsus karantiną iki gegužės 31 dienos, informuojame, kad ir toliau dirbame nuotoliniu būdu. Nors gyventojai Šiaulių teritorinėje ligonių kasoje ir jos atstovybėse nepriimami, tačiau gali naudotis paslaugomis internetu, kreiptis telefonu, elektroniniu paštu.

Dėl informacijos kviečiame kreiptis:

GYVENTOJUS – tel. (8 41) 520 346 arba (8 41 ) 526 535, el. paštu sitlk@vlk.lt arba bendruoju visų ligonių kasų tel. (8 5)  232 2222 (+ 370 5  232 2222 – skambinant iš užsienio) ar el. paštu info@vlk.lt ;

ĮSTAIGAS – tel. (8 41) 596138 arba (8 41) 521356, el. paštu sitlk@vlk.lt

 

Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad labai daug su sveikata bei privalomuoju sveikatos draudimu susijusių klausimų ar problemų galima išsiaiškinti bei išspręsti neišeinant iš namų – internetu arba telefonu. Ligonių kasos primena, kad VLK tinklalapyje galima rasti šias siūlomas internetines paslaugas:

pasitikrinti, ar esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu;

sužinoti, kiek kainavo gydymas ir vaistai;

pasitikrinti eiles gydymo įstaigose – http://www.vlk.lt/Puslapiai/Apie-eiles.aspx

peržiūrėti ortopedijos įmonių sąrašus ir ortopedijos priemonių katalogus;

pasitikrinti savo vietą sąnarių endoprotezų, ortopedijos priemonių ir dantų protezavimo laukimo eilėse.

Net ir tęsiantis karantinui gyventojai kviečiami laiku pasirūpinti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) ir gauti teisę į apdraustiesiems teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas, už kurias sumoka ligonių kasos. Primename, kurios gyventojų grupės turi teisę į PSD valstybės lėšomis. Tai – bedarbiai, neįgalieji, gaunantieji socialines ar našlaičio išmokas, slaugantieji neįgaliuosius, vaiką iki 8 metų ar du ir daugiau vaikų, kol vyriausiajam sukaks 18 metų, auginantys tėvai, visuomenei pavojingomis ligomis sergantys asmenys, pensininkai bei turintieji būtinąjį darbo stažą (šiemet – 31 m. ir 6 mėn.) senatvės pensijai gauti.

Gyventojai, kurie iki karantino yra pateikę prašymą įtraukti juos į laukiančiųjų dantų protezavimo eilę, į ją ir toliau įrašomi. Informacija apie tai su eilės numeriu šiems gyventojams pranešama jų prašyme nurodytu būdu – paštu arba elektroniniu paštu.

Gyventojams, kurie pradėjo protezuotis dantis, ir jiems skirtas 3 metų terminas jau artėja į pabaigą arba baigėsi karantino metu, protezavimo laikas bus pratęstas, atsižvelgiant į karantino trukmę.

Svarbu žinoti, kad dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos tik gavus TLK pažymą apie atėjusią eilę protezuotis dantis. Žmonės, kurie nelaukdami šio pranešimo nustatyta tvarka jau susiprotezavo dantis savo lėšomis, bet dar nespėjo kreiptis dėl išlaidų kompensavimo, po karantino galės pateikti TLK kompensacijos prašymą ir išlaidas patvirtinančius dokumentus. Kita galimybė – atsiųsti šiuos dokumentus registruotu paštu.

Savo prašymus Šiaulių teritorinei ligonių kasai galite atsiųsti:

el. paštu sitlk@vlk.lt – pasirašę saugiu elektroniniu parašu; paštu šiuo adresu: Vilniaus g. 273, 76332 Šiauliai.

Kilus klausimų kviečiame skambinti bendruoju ligonių kasų tel. (8 5) 232 2222 (+ 370 5  232 2222 – skambinant iš užsienio). Jums bus suteikta reikiama informacija.

Jei atvykote į Šiaulių teritorinę ligonių kasą neatidėliotinu klausimu, skambinkite tel. (8 41) 520 346 arba (8 41 ) 526 535.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Vaizdo medžiaga

Leidiniai

E. valdžios vartaiApklausa

Vaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

TLK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas