Dienos klausimas
Ar žinote, kad norėdami būti drausti Lietuvoje PSD, EEB ir ES šalyse studijuojantys pagal nuolatinės studijų formos programas jaunuoliai teritorinei ligonių kasai kasmet turėtų pateikti aukštosios mokyklos išduotą akademinę pažymą?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


KAIP ELGTIS ŪMAUS INSULTO ATVEJU, BUS MOKOMA SUSITIKIME

Spalio 8 dieną, 10 valandą, Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) konferencijų salėje organizuojamas Šiaulių ir Telšių regionų savivaldybių gydytojų, visuomenės sveikatos biurų ir Respublikinės Šiaulių ligoninės specialistų susitikimas, kuriame bus pristatomos prevencinių programų vykdymo aktualijos Šiaulių TLK veiklos zonoje, aptarti visuomenės informavimo, prevencinių programų ir insulto žinomumo gerinimo klausimai.

Pranešimą apie prevencinių programų vykdymo aktualijas Šiaulių TLK veiklos zonoje skaitys Šiaulių TLK direktoriaus pavaduotoja, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Dalia Miniauskienė.

Pranešimą „Visuomenės žinomumo ir sąmoningumo ugdymas ūmaus insulto atveju” pristatys Respublikinės Šiaulių ligoninės Skubiosios medicinos gydytojas, medicinos auditorius, iniciatyvos „Auksinės minutės“ vadovas Martynas Gedminas.

Taip pat bus vykdomi insulto simptomų atpažinimo mokymai, pristatyta atnaujinta informacinė dalomoji medžiaga apie insultą, kurią visuomenės sveikatos biurų darbuotojai galės naudoti vykdami į bendruomenes. 

Šis susitikimas yra vienas iš  renginių, organizuojamų spalio mėnesį, ciklo, skirto mokyti visuomenę kuo greičiau atpažinti insulto simptomus ir tinkamai į juos reaguoti. Šia informacine kampanija taip pat siekiama  ugdyti visuomenės sąmoningumą, kad kuo daugiau pacientų ištikus insultui gautų modernų kraujotaką atstatantį gydymą. Renginių ciklas insulto žinomumui gerinti organizuojamas Respublikinės Šiaulių ligoninės, siekiančios tapti insulto kompetencijos centru, iniciatyva.

Šiaulių TLK informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas