VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę galite užsisakyti internetu ir gauti ją į namus ar ofisą registruotu paštu Lietuvos Respublikos teritorijoje?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


LIGONIŲ KASŲ ATSTOVAS DALYVAUS LIETUVOS KOGNITYVINĖS IR ELGESIO TERAPIJOS ASOCIACIJOS METINĖJE KONFERENCIJOJE

Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Darius Dicevičius rugsėjo 7-8 dienomis dalyvaus Vilniuje vyksiančioje Lietuvos Kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos (LKETA) konferencijoje, kurioje skaitys pranešimą apie psichoterapijos paslaugų teikimo teisinius aspektus ir jų apmokėjimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto galimybes.   

Kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Darius Dicevičius. Šiaulių TLK nuotrauka. 

Pasak D. Dicevičiaus, psichoterapijos paslaugos gali būti apmokamos iš PSDF biudžeto, jei tokias paslaugas teikiančios įstaigos yra sudariusios sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis dėl šių paslaugų teikimo ir apmokėjimo. Svarbu žinoti, kad nemokamos, tai yra ligonių kasų kompensuojamos psichoterapijos paslaugos, teikiamos gydytojo psichiatro siuntimą turintiems pacientams. Mokamas psichoterapijos paslaugas teikia privatūs psichoterapeutai, nesudarę sutartčių su teritorinėmis ligonių kasomis. 

Konferencijoje pranešimus skaitys žinomi psichoterapeutai: gydytojas-psichoterapeutas, medicinos mokslų daktaras Julius Neverauskas, psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė Giedrė Žalytė, sveikatos psichologė, psichoterapeutė, Neuromokslų instituto doktorantė Alicja Juškienė ir kiti.

Kognityvinė ir elgesio terapija (KET) – viena iš psichoterapijos rūšių ir vienas iš efektyviausių pagalbos metodų, padedantis tiek psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. KET yra sėkmingai taikoma gydant panikos  ir nerimo sutrikimus, socialines ir kitas fobijas, depresiją ir net nutukimą bei antsvorį.

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.   

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Vaizdo medžiaga

Leidiniai

E. valdžios vartaiApklausa

Vaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

TLK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas