VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Dienos klausimas
Ar žinote, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos dydis 42,37 Eur?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


ŠIANDIENOS IŠŠŪKIAI ŽMOGAUS SVEIKATAI IR GEROVEI BUS APTARTI KELMĖJE VYKSIANČIOJE KONFERENCIJOJE

Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) vadovė, Šiaulių universiteto docentė dr. Dalia Miniauskienė gruodžio 10 dieną pakviesta dalyvauti Kelmės visuomenės sveikatos biuro rengiamoje konferencijoje, kurioje skaitys pranešimą apie ligų prevencijos programų vykdymą Šiaulių TLK veiklos zonoje. Visuomenės sveikatai skirta konferencija Kelmėje kasmet sulaukia didelio bendruomenės susidomėjimo: joje pranešimus skaito žinomi šalyje sveikatos mokslų korifėjai, medikai, vietos šviesuoliai, politikai.

Konferencijoje pranešimą apie Klimato kaitos įveikimo įsipareigojimus, pirminę sveikatos priežiūrą, visuotinę sveikatos priežiūros aprėptį ir įrankius įgyvendinant Jungtinių Tautų (JT) darnaus vystymosi tikslus ir uždavinius skaitys Vytenis Povilas Andriukaitis, 2014-2019 m. Europos Sąjungos komisaras, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą. 


Apie JT darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimą siekiant žmogaus sveikatos ir gerovės konferencijoje pasisakys Ingrida Zurlytė, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje vadovė. Savo dvidešimties metų darbo patirtimi Kelmės visuomenės sveikatos biure dalysis šios įstaigos direktorė Lina Balčiūnienė.

Į Klimato kaitos poveikį visuomenės sveikatai dėmesį atkreips docentas dr. Justas Kažys iš Vilniaus universiteto Geomokslų instituto, apie globalizacijos reikšmę tarpasmeniniams santykiams kalbės Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro gydytoja psichiatrė Ona Davidonienė.


Lietuvos moksleivių gyvensenos, sveikatos situaciją ir tendencijas pristatys prof. dr. Kastytis Šmigelskas iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos tyrimų instituto. Apie „Auksines insulto minutes“ – žingsnį į priekį kuriant sveikatos kultūrą Lietuvoje pasisakys Respublikinės Šiaulių ligoninės skubiosios medicinos gydytojas, Vidaus kontrolės grupės vadovas ir medicinos auditorius Martynas Gedminas. Į Lietuvos gamtoje sutelkto potencialo reikšmę žmogaus sveikatai ir žmogaus svarbą gamtai kalbės farmakologas, fitoterapeutas Virgilijus Skirkevičius.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222. 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?Vaizdo medžiaga

Leidiniai

E. valdžios vartaiVaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Šiaulių teritorinė liginių kasa įspėja

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

TLK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas