Dienos klausimas
Ar žinote, kad teisę į dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto, turi ne tik vaikai, senatvės pensijos amžiaus sulaukę asmenys, nedarbingi ar iš dalies nedarbingi asmenys, bet ir asmenys, kuriems taikomas gydymas dėl burnos,
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


BOSO DIENOS PROGA – NUOŠIRDI KOLEKTYVO PADĖKA VADOVEI

Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) darbuotojai Boso dienos proga pasveikino savo vadovę Dalią Miniauskienę. Įteikdami originalią gėlių puokštę darbuotojai vadovei dėkojo už sukurtą motyvuojančią  darbo aplinką ir nuoširdų dėmesį kiekvienam komandos nariui.

Šiaulių TLK nuotrauka.

„Lyderis yra tas, kuris ryžtingai imasi veiksmų ir aktyviai veikia pritraukdamas komandos narius kartu žengti siekiant bendrų tikslų. Aktyvumas ir energingumas, kuriuo  lyderis užkrečia komandos narius, yra labai svarbi savybė. O kai ši savybė dera su dėmesingumu kiekvienam komandos nariui, kai sprendimai priimami tik išklausius ir surinkus pilną informaciją, galime džiaugtis turį tokią puikią vadovę“, – sakė Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė.  

Šiaulių TLK nuotrauka.

Žmogiškumas, nuoširdumas, bendravimas ir dėmesingumas –  dar daugiau D. Miniauskienės, kaip puikios vadovės, bruožų, kuriuos vardijo darbuotojai. Jų nuomone, užtikrintai siekti gerų darbo rezultatų sekasi tada, kai lyderis vadovaujasi išmintimi ir pagarba komandos nariams ir kolegoms.

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.

Šiaulių TLK informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas