Dienos klausimas
Ar žinote, kad asmeniui sužalojus kitą žmogų, už kurio gydymą ligonių kasos sumoka PSDF lėšomis, žala PSDF biudžetui išieškoma iš ją padariusio fizinio asmens.
Taip, žinau.
Ne, nežinau.
Man neaktualu.

Pradžia


LIGONIŲ KASŲ SPECIALISTĖS PARODOJE KONSULTAVO IR DALIJO ESDK KORTELES

Lapkričio 29 – gruodžio 1 dienomis ligonių kasų paslaugos gyventojams pristatytos Šiaulių verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2018“.  Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) stende lankytojams buvo dalijamos Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK), teikiamos konsultacijos privalomojo sveikatos draudimo ir kitais aktualiais klausimais. Jau pirmąją parodos dieną Šiaulių TLK stendas sulaukė gana didelio lankytojų susidomėjimo. Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus duomenimis, išdalyta daugiau nei šimtas ESDK kortelių, stende apsilankė keli tūkstančiai šiauliečių ir miesto svečių.

Parodoje dirbo Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistės. Šiaulių TLK nuotrauka.

Šiaulių TLK darbuotojai parodos metu gyventojus konsultavo privalomojo sveikatos draudimo, įvairiais sveikatos priežiūros klausimais, suteikė informacijos apie nemokamus tyrimus ir medicinos paslaugas, kvietė dalyvauti ligų prevencijos programose, dalijo informacinius bukletus.

 „Kadangi parodoje dalyvaujame ne pirmus metus, parodos lankytojai jau žino, kad čia gali rasti ligonių kasų stendą ir priėję drąsiai klausia apie sveikatos priežiūros paslaugas, kurios aktualios žmonėms. Daugiausiai klausimų sulaukėme dėl dantų protezavimo kompensacijos, buvo teiraujamasi apie galimybę gauti reabilitacijos paslaugas, kaip susigrąžinti užsienyje už gydymą išleistus pinigus“, – sako Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Inga Kvedarienė.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos specialistės ne tik konsultavo parodos lankytojus, bet ir siūlė čia pat įsigyti Europos sveikatos draudimo kortelę, kuri pravers keliaujant po Europos šalis. Ligonių kasos stendas už paslaugos priartinimą prie žmogaus yra gavęs parodos organizatorių apdovanojimą.

Šiaulių TLK iniciatyva lapkričio 29-30 dienomis parodoje dirbo Nacionalinio kraujo centro specialistai, kurie parodos lankytojus kvietė tapti neatlygintinais kraujo donorais. Nacionalinio kraujo centro duomenimis, parodos metu savanoriškai kraujo aukojo kelios dešimtys parodos lankytojų.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos stendas paprastai sulaukia ne tik gyventojų, bet ir žurnalistų dėmesio. Šį kartą Šiaulių TLK gyventojams teikiamomis paslaugomis domėjosi dienraščio „Šiaulių kraštas“ žurnalistai.

Tradicinėje parodoje „Šiauliai 2018“ savo gaminius ir paslaugas pristatė apie pusantro šimto parodos dalyvių. Parodoje kasmet apsilanko 15 – 20 tūkstančių lankytojų.

Rūpimus klausimus ligonių kasų specialistai kviečia užduoti skambinant (8 5) 232 2222 (iš užsienio: +370 5 232 2222), taip pat el. paštu info@vlk.lt.

Kontaktai žiniasklaidai:

Irena Budrienė

Šiaulių teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 41) 596 135 El. paštas: irena.budrienė@vlk.lt

Ligonių kasos kviečia:

 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas