Dienos klausimas
Ar žinote, kad pildydami gyventojų pajamų ir turto deklaracijas, visais 2016 m. įmokų ir skolų klausimais turite kreiptis į SODRĄ, o ne į teritorinę ligonių kasą?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


DEPRESIJA – PASIKALBĖKIME. SVEIKINIMAS PASAULINĖS SVEIKATOS DIENOS PROGA
Pasikalbėkime! Balandžio 7-oji – ypatinga, nes minima Pasaulinė sveikatos diena. Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas psichikos sutrikimui – depresijai. Todėl ir diena pavadinta: „Depresija – pasikalbėkime".


Taigi, pasikalbėkime. Dažnai pamirštame, kad reikia nuolat puoselėti savo sveikatą, ją tikrintis profilaktiškai. Pamirštame, jog reikia atsisakyti žalingų įpročių, sveikiau maitintis, daugiau laiko skirti aktyviam poilsiui. Vis dažniau pamirštame, kad reikia pasikalbėti, išklausyti šalia esančius artimus žmonės, draugus, kolegas. Išklausyti visus, kuriems tą akimirką mūsų reikia.

 

Šiandien – pasikalbėkime. Ir pasistenkime tai daryti kuo dažniau.

 

Kalbuosi dabar su Jumis ir Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos kolektyvo vardu noriu priminti, kad privalomasis sveikatos draudimas taip pat prisideda prie Jūsų brangiausio turto puoselėjimo ir saugumo. Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas ne tik gydymas susirgus, bet ir ligų prevencija bei sveikatos priežiūra.

 

Džiugu, kad daugelis jau žino privalomojo sveikatos draudimo naudą, tačiau dar ne visi. Taigi, padrąsinkime vieni kitus domėtis, klausti, būti budriais ir nemokėti už gydymo paslaugas, kurios yra apmokamos PSDF lėšomis.

 

Bet grįžkime prie pasikalbėjimo. Šiandien sutikę draugus ir kolegas, palinkėkime sveikatos jiems ir jų artimiesiems! Beje, šiandien taip pat gera proga padėkoti medikams ir visiems sveikatos sistemos darbuotojams už sugrąžintą sveikatą ir ypatingai svarbų darbą! Nepamirškime vieni kitiems sakyti ačiū. Nepamirškime – pasikalbėti.

 

Aurimas Baliukevičius,

VLK Informacinių technologijų departamento direktorius,

laikinai vykdantis direktoriaus funkcijas

 

 

Pasaulio sveikatos organizacijos video

https://www.youtube.com/watch?v=X-fAEMgQnt8

 

Pasaulinė sveikatos diena yra švenčiama kasmet balandžio 7 d. Šią šventę inicijuoja Pasaulio sveikatos organizacija nuo 1950 metų. Daugiau informacijos čia.

 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas