Dienos klausimas
Ar žinote, kad ligonių kasoje galite gauti informaciją, kiek kainavo jūsų gydymasis ligoninėje?
Taip, žinau.
Ne, nežinau.
Man neaktualu

Pradžia


VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO FONDAS KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS

Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo (VVSS) fondo taryba jau patvirtino 2018 m. prioritetus bei priemones pagal kuriuos bus finansuojami projektai. Tad Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia pareiškėjus aktyviai dalyvauti konkursuose.

Kviečiami visi norintieji teikti paraiškas prevencinių projektų, socialinių informacinių kampanijų, mokslo tyrimų projektų įgyvendinimui. Šiais projektais siekiama stiprinti visuomenės sveikatą, vykdant prevencinius projektus sveikos gyvensenos ir visuomenės psichikos sveikatos gerinimo srityse.

Fondo tikslas yra paremti tuos projektus, kurie atneša realią naudą visuomenei – tai šviečiamieji, prevenciniai projektai ar moksliniai tyrimai. Kurių dėka galima skatinti visuomenę gyventi sveikiau ir stiprinti savo psichinę sveikatą. Vienas iš svarbiausių tikslų – pasiūlyti žmonėms alternatyvą ir diegti visuomenėje supratimą, kad sveikas gyvenimo būdas yra įdomus ir prasmingas.

VVSS fondo tarybos pirmininkas Šarūnas Narbutas ragina aktyviai dalyvauti ir siūlyti vertingus projektus, kurie prisidėtų prie šių opių visuomenės problemų mažinimo.

„Sveiko gyvenimo įpročių ugdymas nuo pat vaikystės yra bene pats svarbiausias sveikatos stiprinimo veiksnys, nes žinios, geri įgūdžiai ir pavyzdžiai yra reikalingi tam, kad galėtume įvertinti ir išsiugdyti teigiamas nuostatas bei pajusti atsakomybę už savo sveikatą. Džiaugiuosi, kad po išsamių konsultacijų su socialiniais partneriais supaprastinome reikalavimus pareiškėjams ir galėsime orientuotis į pokyčius, kuriuos ir siekiame finansuoti fondo lėšomis“, – sako Š. Narbutas.

Iki šių metų  birželio 4 d. VVSS fondo taryba kviečia nevyriausybines organizacijas, mokslo ir studijų institucijas bei kitus juridinius asmenis teikti paraiškas šio fondo lėšoms gauti, kuriomis bus įgyvendinami  projektai.

2018 m. VVSS fondą iš viso skiriama 0,5 procento 2016 metų faktinių įplaukų iš akcizo pajamų, gautų už parduotus alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką, bei lėšų, gautų iš loterijų ir azartinių lošimų mokesčio.

Konkurso sąlygas ir išsamesnę informaciją galima rasti SAM interneto svetainėje:
https://sam.lrv.lt/struktura-ir-kontaktai/kolegija-fondas-komisijos-darbo-grupes-tarybos-forumai/2018-m-kvietimas-teikti-paraiskas

 

SAM Ryšiai su visuomene
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas