Dienos klausimas
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelė garantuoja būtinosios medicinos pagalbos paslaugų išlaidų kompensavimą, tik jei paslaugos buvo suteiktos valstybinei sveikatos sistemai priklausančioje gydymo įstaigoje?
Taip, žinau
Ne, nežinau
Man neaktualu

Pradžia


ŠIAULIŲ TERITORINĖ LIGONIŲ KASA TURI NAUJĄ VADOVĘ

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus Viačeslavo Zakso įsakymu laikinai vadovauti Šiaulių teritorinei ligonių kasai (TLK) paskirta Dalia Miniauskienė – Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja. Šiaulių TLK vadovės funkcijas D. Miniauskienė vykdys tol, kol į šias pareigas konkurso būdu bus paskirtas Šiaulių TLK direktorius. D. Miniauskienė paskirta laikinąja Šiaulių TLK direktore, nes buvęs įstaigos vadovas Remigijus Mažeika po laimėto konkurso pradėjo eiti Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus pareigas.

Laikinai vadovauti Šiaulių TLK paskirta Dalia Miniauskienė. Šiaulių TLK nuotrauka

D. Miniauskienė Šiaulių TLK dirba nuo 2008 metų, anksčiau įkūrė Šiaulių miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biurą ir jam vadovavo. D. Miniauskienė taip pat dirba docente Šiaulių universiteto Socialinės gerovės studijų ir kūno kultūros katedroje.

Kauno medicinos universitete (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) D. Miniauskienė yra baigusi visuomenės sveikatos vadybos studijų programą ir įgijusi visuomenės sveikatos magistro laipsnį, Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) yra apsigynusi biomedicinos mokslų daktaro laipsnį. 

„Esu dėkinga Valstybinės ligonių kasos vadovui už parodytą pasitikėjimą. Kartu su Šiaulių teritorinės ligonių kasos komanda ir toliau  rūpinsimės, kad visi pacientai gautų jiems būtiną gydymą, kompensuojamuosius vaistus,  o gydymo įstaigos – tinkamą apmokėjimą už kokybiškas gydymo paslaugas“, – sakė D. Miniauskienė.

Ligonių kasos sudaro sutartis su sveikatos priežiūros įstaigomis ir apmoka joms už draudžiamiesiems suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, kompensuoja draudžiamiesiems galūnių, sąnarių ir organų protezų įsigijimo ir protezavimo, vaistų ir medicinos pagalbos priemonių įsigijimo išlaidas, kontroliuoja asmens sveikatos priežiūros paslaugų, apmokamų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, kiekį ir kokybę, draudžiamiesiems teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir tinkamumą, gyventojams teikia įvairias administracines paslaugas.

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija

 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas