Dienos klausimas
Ar žinote, kad asmeniui sužalojus kitą žmogų, už kurio gydymą ligonių kasos sumoka PSDF lėšomis, žala PSDF biudžetui išieškoma iš ją padariusio fizinio asmens.
Taip, žinau.
Ne, nežinau.
Man neaktualu.

Pradžia


ŠIAULIŲ TERITORINĖ LIGONIŲ KASA PASLAUGAS GYVENTOJAMS PRISTATYS PARODOJE

Lapkričio 29 – gruodžio 1 dienomis ligonių kasų paslaugos gyventojams bus pristatytos Šiaulių verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2018“.  Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) stende lankytojams bus dalijamos Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) ir teikiamos konsultacijos privalomojo sveikatos draudimo ir kitomis aktualiomis temomis. Pernai Šiaulių TLK stendas sulaukė nemažo lankytojų susidomėjimo. Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus duomenimis, stende apsilankė apie 5 tūkstančiai šiauliečių ir miesto svečių.

Parodoje dirbs Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistės. Šiaulių TLK nuotrauka.

Šiaulių TLK darbuotojai parodos metu gyventojus konsultuos privalomojo sveikatos draudimo, įvairiais sveikatos priežiūros klausimais, suteiks informacijos apie nemokamus tyrimus ir medicinos paslaugas, kvies dalyvauti ligų prevencijos programose, dalys informacinius bukletus.

Šiaulių TLK iniciatyva lapkričio 29-30 dienomis parodoje bus pastatyta Nacionalinio kraujo centro palapinė, o parodos lankytojai – pakviesti tapti neatlygintinais kraujo donorais. Nacionalinio kraujo centro duomenimis, parodos metu savanoriškai kraujo aukoja kelios dešimtys parodos lankytojų.

Parodos lankytojai pasinaudoja galimybe parodoje savanoriškai aukoti kraujo. Šiaulių TLK nuotrauka.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos stendas paprastai sulaukia ne tik gyventojų, bet ir žurnalistų dėmesio. Šiaulių televizijos informacinės laidos „Infostudija“ kūrėjai kasmet parengia reportažą apie Šiaulių TLK pristatomas paslaugas gyventojams.

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyr. specialistė Inga Kvedarienė visuomet atsako į žurnalistų klausimus. Šiaulių TLK nuotrauka.  

Tradicinėje parodoje „Šiauliai 2018“ savo gaminius ir paslaugas pristatys apie pusantro šimto parodos dalyvių. Parodoje kasmet apsilanko 15 – 20 tūkstančių lankytojų.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Irena Budrienė

Šiaulių teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 41) 596 135 El. paštas: irena.budrienė@vlk.lt

Ligonių kasos kviečia:

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.

 

 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas