Dienos klausimas
Ar žinote, kad asmuo gali būti draustas sveikatos draudimu tik vienoje iš Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalių ar Šveicarijos konfederacijoje?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


ŠIAULIŲ TERITORINĖ LIGONIŲ KASA KVIEČIA PRANEŠTI APIE GALIMĄ KORUPCIJĄ

Vykdydama korupcijos prevenciją ir užtikrindama skaidrią įstaigos veiklą, Šiaulių teritorinė ligonių kasa (TLK) siekia aktyvaus visuomenės bendradarbiavimo. Kovojant su korupcija ar piktnaudžiavimo atvejais sveikatos paslaugų srityje ypač svarbu suvienytos visų – ne tik medikų bei sveikatos apsaugos institucijų, gydymo įstaigų, bet ir pačių pacientų pastangos. Todėl Šiaulių TLK kviečia žmones netoleruoti korupcijos ar piktnaudžiavimo apraiškų ir apie tai pranešti atitinkamoms institucijoms.

 

 2016 m. apklausos duomenimis, daugiau nei 95 procentai apklaustųjų buvo patenkinti aptarnavimo kokybe Šiaulių teritorinėje ligonių kasoje, tačiau, siekdami dar geriau aptarnauti gyventojus, prašome nedelsiant pranešti, jei susidurtumėte su situacija, kurioje TLK darbuotojas prašo neteisėto atlygio už tam tikrus veiksmus ar jų neatlikimą.

Pagal Baudžiamojo kodekso nuostatas, baudžiamojon atsakomybėn gali būti traukiami ne tik valstybės tarnautojai (pareigūnai, valstybės ar savivaldybės institucijų darbuotojai, kiti asmenys), kurie reikalauja neteisėto atlygio, jį gauna, bet ir asmenys, kurie tą atlygį siūlo ar duoda.

Informuojame, kad neteisėtu atlygiu gali būti pripažįstamos net ir nedidelės dovanos: šokoladas, alkoholiniai gėrimai, tam tikros nuolaidos, bilietai į renginius ar panašiai.

Pastebėję korupcijos požymių Šiaulių TLK darbuotojų veiksmuose, apie tai galite pranešti:

Šiaulių TLK direktoriui Remigijui Mažeikai, tel. (8 41) 520 043,  arba Šiaulių TLK Administravimo skyriaus vyriausiajam specialistui Dainiui Miškiniui, vykdančiam korupcijos prevenciją Šiaulių TLK, tel. (8 41) 520 865;

 raštu, pateikdami pranešimą adresu Vilniaus g. 273, Šiauliai;

 elektroniniu paštu  pasitikiu@vlk.lt , sitlk@vlk.lt arba dainius.miskinis@vlk.lt ;

 Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonu  (8 5) 236 4187;

 nemokama Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonu linija 8 800 66 004;

Specialiųjų tyrimų tarnybos karštąja linija (8 5) 266 3333.

Pageidautina, kad nurodytumėte kuo tikslesnę informaciją apie skundžiamą asmenį: vardą, pavardę, pareigas, skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio, įvykio datą, laiką, vietą ir panašiai. Jei pageidaujate gauti atsakymą, prašome nurodyti savo vardą, pavardę bei adresą, kuriuo galėtume pateikti atsakymą. Gauta informacija naudojama korupcijos prevencijos Šiaulių TLK tikslais. Šiaulių TLK užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.

Atkreipiame dėmesį: Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Irena Budrienė

Šiaulių teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 41) 596 135 El. paštas: irena.budrienė@vlk.lt

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888

 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas