Dienos klausimas
Ar žinote, kad sudariusiose sutartį su teritorine ligonių kasa gydymo įstaigose 6–14 m. vaikams sveiki krūminiai dantys yra nemokamai dengiami silantais, apsaugančiais nuo ėduonies?
Taip, žinau.
Ne, nežinau.
Man neaktualu.

Pradžia


MEŠKUIČIŲ LIGONINĖJE TEIKTOS PALAIKOMOJO GYDYMO IR SLAUGOS PASLAUGOS PERKELIAMOS Į KURŠĖNŲ LIGONINĘ

Meškuičių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė nuo liepos 1 dienos nebeteikia slaugos paslaugų. Minėtos paslaugos teikiamos Kuršėnų ligoninėje. Atlikus pastato rekonstrukciją, vietoj Meškuičių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės veiks socialinės globos įstaiga – neseniai vykusiame posėdyje nusprendė Šiaulių rajono taryba.

 Meškuičių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje slaugos paslaugos nebeteikiamos, nes ši ligoninė  nebeatitinka Sveikatos apsaugos ministerijos keliamų minimalių reikalavimų specialistams, patalpoms, medicininei įrangai.

Kuršėnų ligoninė, į kurią perkeliamos Meškuičių ligoninėje teiktos paslaugos, nuo liepos 1 dienos tapo slaugos ir palaikomojo gydymo įstaiga, kuri kaip tik ir plėtoja slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Šioje įstaigoje taip pat teikiamos vidaus ligų suaugusiųjų dienos stacionaro, antrinio lygio ambulatorinės ir specializuotos, dantų protezavimo bei priėmimo-skubios pagalbos paslaugos. Kuršėnų ligoninė nebeteikia antrinio lygio stacionaro paslaugų – nebėra vidaus ligų, reanimacijos ir intensyvios terapijos, bendrosios asmens sveikatos priežiūros, dienos chirurgijos paslaugų. Numatoma, kad Kuršėnų ligoninėje bus 70 slaugos lovų.

Įgyvendinant 2014-2020 ES investicijų veiksmų programos „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę, buvusios Meškuičių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pastate bus vykdoma vidaus ir išorės rekonstrukcija, plėtojama socialinių paslaugų infrastruktūra. Atnaujinus pastatą, planuojama įrengti 40 socialinės globos vietų. Ši paslauga buvo teikiama ir tada, kai veikė Meškuičių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė. Tuomet socialinės globos paslaugoms teikti buvo skirtas pirmasis pastato aukštas. Šiaulių rajone augant socialinės globos paslaugų poreikiui, nuspręsta šias paslaugas išplėsti, o joms teikti skirti visą pastatą.

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.                

 

Šiaulių TLK informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas