Dienos klausimas
Ar žinote, kad, kreipdamiesi pas šeimos gydytoją, turite galimybę dalyvauti prevencinėse programose?
Taip, žinau
Ne, nežinau
Manęs tai nedomina


Klausimai-atsakymai
Laba diena. Man labai didelis cholesterolis. Kardiologas israse vaista sortis 80 mg. Vaistas labai brangus. Esu pensininke, man 67 metai. Ar vaistas kompensojamas? Evaistineje pazymetas kaip kompensojamas. Man ji reikia vartoti ilga laika. Parasykit, prasau. Ar turi seimos gydytojas rasyti kompensojama sorti 80 mg? Ir dar vienas klausimas. Visi kalba apie nemokama vakcina nuo grypo nuo 65 metu amziaus. Esu prisirasiusi Boksto klinikoje bet ten liepe moketi, nemokamu nera. Aciu.

Su pagarba,
Liuda
Spausdinti
2013-02-11

 Medikamentas atorvastatinas (SORTIS) yra Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2000 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. 49 patvirtintame Ligų ir kompensuojamųjų vaistų joms gydyti sąraše (A sąraše) ir jį skiria gydytojas kardiologas, esant tam tikrai ligos diagnozei. Todėl šio vaisto kompensavimas priklauso nuo to, ar Jums nustatyta ligos diagnozė, pagal kurią būtų galima skirti šį medikamentą. Visą informaciją dėl šio vaisto skyrimo ir kompensavimo Jums turėjo suteikti gydantis gydytojas. Todėl pirmiausia Jums reikėtų kreiptis  į gydymo įstaigos vadovą, o netenkinus gautam atsakymui, pateikti prašymą (skundą) teritorinei ligonių kasai.

Nemokamai nuo sezoninio gripo skiepijami pavojingų gripo komplikacijų rizikos grupei priskiriami asmenys: vyresni nei 65 metų ir bet kurio amžiaus sergantieji lėtinėmis ligomis (širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ir kt.), taip pat gyvenantieji globos ir slaugos įstaigose bei medicinos darbuotojai. Rizikos grupei priskiriami asmenys dėl skiepų turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Pacientas, manydamas, kad yra pažeistos jo teisės, gydymo įstaigai, kurioje, jo manymu, buvo pažeistos jo teisės, turi teisę pateikti skundą, o netenkinus gautam atsakymui, raštu kreiptis į teritorinę ligonių kasą.

 
Atgal
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas