Dienos klausimas
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelė garantuoja būtinosios medicinos pagalbos paslaugų išlaidų kompensavimą, tik jei paslaugos buvo suteiktos valstybinei sveikatos sistemai priklausančioje gydymo įstaigoje?
Taip, žinau
Ne, nežinau
Man neaktualu

Pradžia


EUROPOS SPORTO SAVAITĖ KVIEČIA SENJORUS DAUGIAU JUDĖTI

Lietuvoje startuoja Europos komisijos inicijuoto projekto BEACTIVE Europos sporto savaitė. Jos metu šalies gydymo įstaigose gyventojai galės išvysti stendus, skatinančius senjorus kasdien būti fiziškai aktyvesniems.


Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Valstybinė ligonių kasa prie SAM, teritorinės ligonių kasos  ir gydymo įstaigos džiaugiasi galimybe prisidėti prie projekto BEACTIVE ir tokiu būdu priminti, kad vyresnio amžiaus žmonėms aktyvus judėjimas yra puiki prevencija nuo įvairių susirgimų ir ligų. Stendai gydymo įstaigose skatins senjorus pagalvoti apie sveikesnę mitybą bei turėti aktyvių, kasdienį judėjimą skatinančių pomėgių.

 

 

Respublikinė Šiaulių ligoninė. (Šiaulių teritorinės ligonių kasos nuotr.)

 

Šių metų Europos sporto savaitės ambasadore tapo visuomenės veikėja Joana Bartaškienė, kuri jau daugelį metų aktyviai prisideda prie Lietuvos sporto puoselėjimo. Ji daugeliui žmonių yra pavyzdys, kad sveikas gyvenimo būdas yra kelias į geresnę sveikatą.


Judėjimas – tai gyvenimas, o gyvenimas – tai judėjimas. Kviečiu rinktis aktyvų poilsį, juk tai yra geriausia prevencija nuo ligų. Mylėkime save, gyvenkime sveikai ir išlikime jaunatviški, – kviečia projekto ambasadorė J. Bartaškienė.


Projekto BEACTIVE tikslas – skatinti visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo, būti aktyviems. Kampanija siekiama suburti gyventojus, valdžios institucijas, įvairius sporto judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir privatųjį sektorių aptarti idėjas ir bendradarbiauti, kad kuo daugiau europiečių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs.

 
Europos sporto savaitė vyks iki rugsėjo 30 d. 

Kontaktai žiniasklaidai:

Rimantas Zagrebajev
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas
Tel. (8 5) 236 4105
El. paštas rimantas.zagrebajev@vlk.lt


Ligonių kasos kviečia:

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.


Nacionalinis projekto BEACTIVE koordinatorius – Lietuvos asociacija Sportas visiems:
Giedrius Grybauskas
Lietuvos asociacijos Sportas visiems generalinis sekretorius
tel.: +370 60007180

 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas