Šiaulių teritorinė ligonių kasa
Pagrindinė svetainė
  

Informacija gydymo įstaigoms

Sutarčių sudarymas su ASPĮ
Geri darbo rezultatai
Prevencinės programos
Kompensuojamieji vaistai ir MPP, medicininė reabilitacija ir sanatorinis gydymas
Prisirašiusių gyventojų skaičius
Finansinė veikla

Informacija vaistinėms

Informacinės sistemos

Sąskaitų ir ataskaitų pateikimas

  

Informacija gyventojams

Įstaigos, su kuriomis pasirašytos sutartys
Paslaugų laukimo eilės
Kur kreiptis, kai šeimos gydytojas nedirba
Įstaigos, teikiančios Pirminę psichinę pagalbą
Sveikatos draudimas
Vykstantiems į ES
Sveikatos priežiūros paslaugos
Medicininė reabilitacija
Vaistų ir med. pagalbos priemonių kompensavimas
Prevencinės (profilaktinės) programos
Dantų protezavimas
Sąnarių endoprotezavimas
Žalos atlyginimas
Ligonių kasų e. paslaugos internete
Vaizdo informacija

Paslaugos

Paslaugų paieška

Mano įstaiga

  

Struktūra ir kontaktai

Kur kreiptis

Teisės aktai

TLK veikla

test

Renginiai

Testas

  

Apie mus

Gyventojams

Įstaigoms

  

Struktūra ir kontaktai

Valdymo struktūros schema
Vadovas
Vadovų darbotvarkės
TLK struktūra ir kontaktai
Vaistų komitetas
Narių sąrašas
Darbotvarkės
Protokolai
Stebėtojų taryba
Darbo reglamentas
Narių sąrašas
Darbotvarkės
Protokolai
Taikinimo komisija
Darbo reglamentas
Narių sąrašas
Svarstyti klausimai

Teisinė informacija

Teisės aktai
Teisės aktų projektai
Tyrimai ir analizės
Teisės aktų pažeidimai
Teisinio reguliavimo stebėsena

Veiklos sritys

Korupcijos prevencija

Planai ir programos
Ataskaitos
Korupcijos pasireiškimo tikimybė
Korupcijos rizikos analizė
Teisės aktų antikorupcinis vertinimas
Informacijos apie asmenį surinkimas
Pranešti apie korupciją

Administracinė informacija

Nuostatai
Planavimo dokumentai
Darbo užmokestis
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Fondo ataskaitos
Veiklos ataskaitos
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Apklausos, tyrimai
TLK kokybės politika
Veiklos zona

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Kur kreiptis

Paslaugų paieška

Klausimai

Mano įstaiga

Naujienų prenumerata

Renginiai

Darbo pasiūlymai

AukcionasNaujienos
TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE SEIME BUS IEŠKOMA ATSAKYMŲ, KAIP PAGERINTI SVEIKATOS SISTEMOS EFEKTYVUMĄ


Balandžio 26 d., penktadienį, Seimo Sveikatos reikalų komitetas kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) ir organizacija „Youth Cancer Europe“ rengia tarptautinę konferenciją „Būdai gerinti sveikatos sistemos efektyvumą“. Konferencija vyks Seimo III rūmuose, Konferencijų salėje. Pradžia – 10 val.

KOKIOS TRUKMĖS BŪTINASIS DARBO STAŽAS GARANTUOJA SVEIKATOS DRAUDIMĄ VALSTYBĖS LĖŠOMIS?


Šiaulių teritorinė ligonių kasa sulaukia niekur nedirbančių vyresnio amžiaus gyventojų klausimų, kokios trukmės darbo stažas jiems garantuoja sveikatos draudimą, apmokamą valstybės lėšomis.

SVEIKI SULAUKĘ ŠVENTŲ VELYKŲ!


Mielieji,

Lai Velykų Prisikėlimo varpo gausmas atveria mūsų širdis gyvenimo džiaugsmui ir vilčiai. Apgaubkime mums brangius žmones meile ir dėmesiu, vertinkime ir saugokime tai, kas amžina, tikra. Linkiu, kad Velykų džiaugsmas pasiektų kiekvienus namus, kiekvieną šeimą, kiekvieną žmogų.

Šviesių ir jaukių Jums šventų Velykų!

VLK DIREKTORIUS APIE SVEIKATOS SISTEMOS VERTINIMĄ: DALIS ASPEKTŲ JAU TOBULINAMI
Sveikatos priežiūros finansavimui ir organizavimui trūksta nuoseklumo, konstatavo Aukščiausiosios  audito institucijos (AAI) pirmą kartą atliktas 2010–2018 m. laikotarpio sveikatos priežiūros sistemos vertinimas. Pasak Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktoriaus Gintaro Kacevičiaus, kai kurie vertinime minimi aspektai, susiję su privalomuoju sveikatos draudimu, jau yra tobulinami, kitus – spręsti bus imtasi jau artimiausiu metu. 
TELŠIUOSE VYKS KONFERENCIJA „RACIONALIOS ANTIBIOTIKOTERAPIJOS AKTUALIJOS IR PERSPEKTYVOS“

2019 m. gegužės 3 d. (penktadienį), 13 val., Regioninės Telšių ligoninės salėje (Kalno g. 40, Telšiai) Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija kartu su Šiaulių teritorine ligonių kasa (TLK) ir Vaistų komitetu organizuoja mokslinę praktinę konferenciją-diskusiją „Racionalios antibiotikoterapijos aktualijos“.

LIGONIŲ KASŲ ATSTOVĖ SUSITIKO SU ŠIAULIŲ MIESTO ŠIRDININKŲ KLUBO BENDRUOMENE


Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė susitikusi su Šiaulių širdininkų klubo bendruomene papasakojo apie privalomojo sveikatos draudimo (PSD) naudą, supažindino su pagrindinėmis ligonių kasų funkcijomis, priminė, kad vykstant į kelionę reikėtų pasiimti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią išduoda ligonių kasos.  

KOVA SU PARKINSONO LIGA: PERNAI TAM PRIREIKĖ BEVEIK 5 MILIJONŲ EURŲ


Pernai kovai su Parkinsono liga išleista 4,8 mln. eurų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF), praneša Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK). Tai – 14 proc. daugiau nei 2017 m., kai buvo panaudota per 4,17 mln. eurų. Šiandien minint Pasaulinę sergančiųjų Parkinsono liga dieną, VLK kartu su Lietuvos Parkinsono ligos draugija ragina nedelsiant kreiptis į šeimos gydytoją, jei tik įžvelgiami pirmieji ligos simptomai.
MAŽEIKIŲ RAJONO GYVENTOJAMS PRISTATYTOS KOMPENSUOJAMŲJŲ DANTŲ PROTEZAVIMO PASLAUGŲ NAUJOVĖS


Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimu praėjusį ketvirtadienį dalyvavo viename iš „Sveikatos dienos Mažeikiuose 2019“ renginių. Susitikime su Mažeikių rajono gyventojais ligonių kasų atstovė pristatė pranešimą „Visos naujovės apie dantų protezavimą“.

LIGONIŲ KASOS: PACIENTAI KOMPENSUOJAMIEMS VAISTAMS SUTAUPĖ MILIJONUS


15 milijonų eurų – tiek lėšų vos per metus sutaupė Lietuvos pacientai, įsigydami kompensuojamuosius vaistus, rodo Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atlikta analizė. Iš viso pernai vaistų kompensavimui išleista daugiau nei 230 mln. eurų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų.  
LIGONIŲ KASOS: VIS DAUGIAU GYDYMO ĮSTAIGŲ TEIKS NEMOKAMAS PASLAUGAS


Teritorinės ligonių kasos (TLK) šiemet su gydymo įstaigomis pasirašė net 48 sutartimis daugiau nei pernai. Taip plečiamas gydymo įstaigų skaičius, kuriose pacientai galės gauti kokybiškas ir saugias paslaugas. Už jas papildomai mokėti nereikės – gydymo paslaugos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF).
LIGONIŲ KASŲ ATSTOVĖ SUSITIKO SU ŠIAULIŲ KRAŠTO SERGANČIŲJŲ DIABETU KLUBO „LEMTIS“ BENDRUOMENE


Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Kontrolės skyriaus vedėja Dalia Ozolienė susitikime su Šiaulių krašto sergančiųjų diabetu klubo „Lemtis“ bendruomene priminė, kaip kontroliuoti šią klastingą ligą, kokias paslaugas sergantiesiems diabetu gali suteikti šeimos gydytojas bei kokios ilgalaikio stebėjimo paslaugos kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto.

DAR DAUGIAU VAISTŲ BUS KOMPENSUOJAMI 100 PROCENTŲ


Apie 80 tūkstančių sergančių žmonių už vaistus mokės mažiau – jiems primokėti reikės mažiau, nes jų vartojami vaistai nuo balandžio 1 d. pradedami kompensuoti 100 proc., o iki tol jie buvo apmokami tik 50 procentų. Ši naujovė leis šiems pacientams per ateinančius metus sutaupyti ne mažiau kaip 3 mln. eurų.

KOMPENSUOS NAUJUS VAISTUS NUO VĖŽIO

Netrukus pacientams Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis bus kompensuojami 6 inovatyvūs vaistai. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistų teigimu, dauguma šių brangių vaistinių preparatų padės žmonėms kovoje su vėžiu.

 
STEBĖTOJŲ TARYBOJE APTARTOS PACIENTAMS PALANKIOS NAUJOVĖS


Kovo 29 dieną, penktadienį, vykusiame Stebėtojų tarybos posėdyje aptartas Šiaulių teritorinei ligonių kasai (TLK) skirtas 2019 m. Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžetas, su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis (ASPĮ) sudarytos sutartys, apsvarstytos 2019 m. Šiaulių TLK išlaidos ir pareigybių sąrašas. Stebėtojų tarybai posėdžio pradžioje pristatytas naujasis Valstybinės ligonių kasos (VLK) direktorius Gintaras Kacevičius, suradęs galimybę atvykti į Šiaulių teritorinę ligonių kasą, kad savo akimis pamatytų, su kokiais darbais ir iššūkiais susiduria kolegos regione.  

DARBĄ PRADEDA NAUJAS VALSTYBINĖS LIGONIŲ KASOS VADOVAS – GINTARAS KACEVIČIUS


Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymu nuo kovo 28 dienos vadovauti Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) pradeda Gintaras Kacevičius. Jis į pareigas skiriamas 5 metų kadencijai. Iki šiol G. Kacevičius ėjo Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) vyriausiojo patarėjo pareigas. 
„BREXIT“: KĄ REIKIA ŽINOTI APIE PRIVALOMĄJĮ SVEIKATOS DRAUDIMĄ?


Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad, patvirtinus susitarimą dėl išstojimo iš ES, sveikatos paslaugų kompensavimo pokyčių nebus. Pereinamuoju laikotarpiu JK taikys socialinės apsaugos sistemas koordinuojančių reglamentų nuostatas – tai galioja ir dabar. 

LIGONIŲ KASŲ ATSTOVĖ SUSITIKO SU ASOCIACIJOS „SALVIA“ BENDRUOMENE


Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Kontrolės skyriaus vedėja Dalia Ozolienė susitikime su Šiaulių miesto moterų krūties patologijos asociacijos „Salvia“ bendruomene aptarė aktualius sveikatos draudimo klausimus, pateikė informaciją apie šeimos gydytojo medicinos normoje numatytus tyrimus, kurių atlikimo išlaidos kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

ŠAUKIAMAS STEBĖTOJŲ TARYBOS POSĖDIS

Šių metų  kovo 29 dieną, penktadienį, 10 valandą, Šiaulių teritorinėje ligonių kasoje, Vilniaus g. 273,  posėdžių salėje (18 kabinetas) šaukiamas Stebėtojų tarybos posėdis.

MINISTRAS A. VERYGA: „BŪKIME SĄMONINGI – NESISKIEPIJIMAS ATSIGRĘŠ PRIEŠ MUS PAČIUS“


Kodėl Lietuva išgyvena tymų protrūkį ir ką daryti, kas jis būtų suvaldytas? Kaip apsisaugoti nuo tymų ir ar skiepytis būtina? Apie tai pokalbis su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.

SEIMAS SPRĘS, AR LEISTI NEPASITURINTIEMS VAISTUS IR MEDICINOS PRIEMONES GAUTI NEMOKAMAI


Seimas po pateikimo pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui sudaryti galimybes, kad mažas pajamas gaunantys žmonės kompensuojamuosius vaistus bei jiems reikiamas medicinos pagalbos priemones (MPP) galėtų gauti nemokamai ir už tai nereikėtų primokėti nė cento.

SEIMAS RATIFIKAVO SUTARTĮ TARP LIETUVOS IR LATVIJOS DĖL GMP PASLAUGŲ


Seimas ratifikavo greitosios medicinos pagalbos (GMP) paslaugų teikimo pasienyje tarp Lietuvos ir Latvijos sutartį – priėmė tai numatančius sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos inicijuotus įstatymo pakeitimus. Tai leis užtikrinti geresnį ir greitesnį GMP paslaugų teikimą pasienio ruože gyvenantiems žmonėms.

Archyvas

© www.siauliutlk.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 273,LT-76332 Šiauliai, Tel. (8 41) 520043 Fax. (8 41) 526528,
El. paštas
sekretor.siauliaivlk.lt, Duomenys apie kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188784026

Sprendimas: Idamas,
naudojama
Smart Web sistema.